Turkusowe serce
Turkusowe serce
Turkusowe serce
Turkusowe serce
Turkusowe serce

Turkusowe serce

Autor: 
215,00 zł
Pięknie wypleciony wisiorek w kształcie serca. W komplecie z łańcuszkiem ozdobionym małymi plastrami turkusu i koralikiem bali. W roli głównej pastylka turkusu opleciona okrągłym i kwadratowym srebrnym drutem próby 930 i 999. Przepiękny kolor głównego kamienia podkreślają dyskretne oponki apatytu i onyxu zielonego. Wisiorek wykonany jest tak, by można go nosić obustronnie. Zaoksydowane srebro podkreśla trójwymiarowość oplecionego serca. Całość utrzymana w ciepłej, spokojnej kolorystyce idealnie pasującej do jesienno-zimowych kreacji. Gorąco polecam!

Informacja o przesyłce

Koszt przesyłki 12,00 zł. Przesyłka wysyłana jest maksymalnie 3 dni robocze od momentu otrzymania płatności na konto. Wyjątek stanowią indywidualne zamówienia klientów i wówczas artysta określa każdorazowo czas realizacji zamówienia.

Zobacz inne prace tego Artysty

Uniwersalna bransoletka z naturalnej barwionej na czerwono skóry. Idealna jako samodzielna bransoletka, ale też baza dla zawieszek charms czy koralików modułowych.
Niewielka, a bardzo rzucająca sie w oczy zawieszka. Intesnsywna czerwień pastylki korala w srebrnej oprawie.
Drobne kolczyki z intensywnie czerwonego korala i sreba. Uniwersalne, przykuwające uwagę wspaniałym kolorem.
Delikatna, dwustronna zawieszka w kształcie serca. Jej punkt centralny to ametryn, opleciony drutem srebrnym i gold-filled. Wytworny i elegancki.
Duży wisiorek w kształcie serca, nasycony kolorem i emocją. Drut srebny misternie opleciony wokół intensynie czerwnego korala. Kashua