Simply red
Simply red
Simply red
Simply red
Simply red

Simply red

Autor: 
98,00 zł
Bransoletka stanowiąca oryginalne połączenie rzemienia z naturalnej skóry ze szklanym koralikiem murano i kryształkami svarovskiego. Wszystko utrzymane w czerwonej tonacji, wykończone srebrnym zapięciem próby 925. Idealne uzupełnienie codziennych kreacji, w wydaniu bardziej awangardowym może służyć jako baza do charmsów i koralików modułowych (koraliki bez przeszkód przejdą przez wąskie zapięcie, łańcuszek i kulkę korala). Idealny charms do tej bransoletki to Czerwieniec. Stanowi piękne zestawienie z bransoletkami Koralove 2 oraz Koralove 1. * przedmiotem sprzedaży jest skórzana bransoletka z koralikiem modułowym ( szkło murano, kryształki Swarovskiego, srebro 925 )

Informacja o przesyłce

Koszt przesyłki 12,00 zł. Przesyłka wysyłana jest maksymalnie 3 dni robocze od momentu otrzymania płatności na konto. Wyjątek stanowią indywidualne zamówienia klientów i wówczas artysta określa każdorazowo czas realizacji zamówienia.

Zobacz inne prace tego Artysty

Turkus przybrany srebrem, dwustronna zawieszka z kroplami koloru apatytu i zielonego onyxu.
Niewielka, a bardzo rzucająca sie w oczy zawieszka. Intesnsywna czerwień pastylki korala w srebrnej oprawie.
Drobne kolczyki z intensywnie czerwonego korala i sreba. Uniwersalne, przykuwające uwagę wspaniałym kolorem.
Delikatna, dwustronna zawieszka w kształcie serca. Jej punkt centralny to ametryn, opleciony drutem srebrnym i gold-filled. Wytworny i elegancki.
Duży wisiorek w kształcie serca, nasycony kolorem i emocją. Drut srebny misternie opleciony wokół intensynie czerwnego korala. Kashua