Czerwieniec
Czerwieniec
Czerwieniec
Czerwieniec
Czerwieniec
Czerwieniec
Czerwieniec

Czerwieniec

Autor: 
57,00 zł
Niewielka, urocza i dzięki głębokiej czerwieni bardzo rzucająca się w oczy zawieszka. Intensywny kolor pastylki połączony z minimalistyczną srebrną oprawą wykonaną z oksydowanego srebra o próbie 930 i 999. Zawieszka jest uniwersalna - może być używana jako charms lub zawieszka do łańcuszka. Pięknie wygląda w komplecie z koralowymi kolczykami Czerwieńcami i koralowymi bransoletkami. * przedmiotem sprzedaży jest zawieszka

Informacja o przesyłce

Koszt przesyłki 12,00 zł. Przesyłka wysyłana jest maksymalnie 3 dni robocze od momentu otrzymania płatności na konto. Wyjątek stanowią indywidualne zamówienia klientów i wówczas artysta określa każdorazowo czas realizacji zamówienia.

Zobacz inne prace tego Artysty

Turkus przybrany srebrem, dwustronna zawieszka z kroplami koloru apatytu i zielonego onyxu.
Uniwersalna bransoletka z naturalnej barwionej na czerwono skóry. Idealna jako samodzielna bransoletka, ale też baza dla zawieszek charms czy koralików modułowych.
Drobne kolczyki z intensywnie czerwonego korala i sreba. Uniwersalne, przykuwające uwagę wspaniałym kolorem.
Delikatna, dwustronna zawieszka w kształcie serca. Jej punkt centralny to ametryn, opleciony drutem srebrnym i gold-filled. Wytworny i elegancki.
Duży wisiorek w kształcie serca, nasycony kolorem i emocją. Drut srebny misternie opleciony wokół intensynie czerwnego korala. Kashua