Czerwieńce
Czerwieńce
Czerwieńce
Czerwieńce

Czerwieńce

Autor: 
96,00 zł
Intensywnie czerwone koralowe pastylki w minimalistycznej oprawie wykonanej z oksydowanego srebra o próbie 930 i 999. Delikatne i przykuwające uwagę przepięknym kolorem. Doskonały dodatek dla kobiet kochających mocne, ale niewielkie akcenty. Idealne do kompletowania z koralową zawieszką Czerwieniec (na zdjęciu pokazane w komplecie) * przedmiotem sprzedaży są same kolczyki.

Informacja o przesyłce

Koszt przesyłki 12,00 zł. Przesyłka wysyłana jest maksymalnie 3 dni robocze od momentu otrzymania płatności na konto. Wyjątek stanowią indywidualne zamówienia klientów i wówczas artysta określa każdorazowo czas realizacji zamówienia.

Zobacz inne prace tego Artysty

Turkus przybrany srebrem, dwustronna zawieszka z kroplami koloru apatytu i zielonego onyxu.
Uniwersalna bransoletka z naturalnej barwionej na czerwono skóry. Idealna jako samodzielna bransoletka, ale też baza dla zawieszek charms czy koralików modułowych.
Niewielka, a bardzo rzucająca sie w oczy zawieszka. Intesnsywna czerwień pastylki korala w srebrnej oprawie.
Delikatna, dwustronna zawieszka w kształcie serca. Jej punkt centralny to ametryn, opleciony drutem srebrnym i gold-filled. Wytworny i elegancki.
Duży wisiorek w kształcie serca, nasycony kolorem i emocją. Drut srebny misternie opleciony wokół intensynie czerwnego korala. Kashua